استیلی: نتوانستیم با منصوریان توافق کنیم، قطبی هم گزینه است

به گزارش وبلاگ موش کور، حمید استیلی درباره وضعیت سرمربیگری تیم فوتبال امید ایران گفت: با سه چهار سرمربی خوب ایرانی از جمله امیر قلعه نویی، مهدی مهدوی کیا و یحیی گل محمدی صحبت کردیم. می خواستیم با علیرضا منصوریان هم صحبت کنیم که هنوز بازی ذوب آهن در آسیا تمام نشده است. در هر صورت نتوانستیم با این چهار مربی به توافق برسیم.

استیلی: نتوانستیم با منصوریان توافق کنیم، قطبی هم گزینه است

وی اضافه نمود: گزینه های دیگری هستند و در حال مذاکره هستیم تا بهترین مربی را به تیم امید بیاوریم. وقت را از دست نداده ایم. در خردادماه اردویی خواهیم داشت. اگر توانستیم با سرمربی به توافق برسیم که هیچ اگرنه تمرینات را با رضا شاهرودی و سهراب بختکمک زاده شروع می کنیم.

مدیر تیم فوتبال امید ایران با بیان اینکه سرمربی بعدی صد درصد ایرانی است، درباره مشکلاتی که مانع امضای قرارداد می شود، گفت: رقمی که تیم امید می دهد با رقم باشگاه ها متفاوت است. باید راجع به شرایط مربیان هم صحبت کنیم. فکر می کنم تا 10 روز آینده سرمربی مشخص شود.

استیلی شرح داد: هم گزینه باتجربه داریم و هم گزینه مربی جوان. در جمعبندی به این نتیجه رسیدیم تلفیق مربی باتجربه و جوان می تواند کمک کند.

مدیر تیم فوتبال امید که با رادیو جوان گفتگو می کرد در خصوص احتمال حضور افشین قطبی در تیم امید تاکید کرد: بله یکسری گزینه ها هستند. آقای قطبی هم یکی از گزینه ها است. آقای تارتار هم هست. حدود شش، هفت گزینه داریم که با یک نفر از آنها توافق می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استیلی: نتوانستیم با منصوریان توافق کنیم، قطبی هم گزینه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی: نتوانستیم با منصوریان توافق کنیم، قطبی هم گزینه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید