بوکس گزینشی المپیک، فزونی موسوی و شکست رضایی، شه بخش و احمدی صفا، بوکسورهای ایران چهارشنبه برای المپیکی شدن می جنگند

به گزارش وبلاگ موش کور، با رجحان شاهین موسوی و شکست اشکان رضایی، دانیال شه بخش و امید احمدی صفا، هر چهار نماینده کشورمان روز چهارشنبه در جدول شانس مجدد برای کسب سهمیه المپیک مبارزه خواهند کرد.

بوکس گزینشی المپیک، فزونی موسوی و شکست رضایی، شه بخش و احمدی صفا، بوکسورهای ایران چهارشنبه برای المپیکی شدن می جنگند

به گزارش وبلاگ موش کور، روز هفتم از مسابقات بوکس گزینشی المپیک در قاره آسیا و اقیانوسیه امروز (دوشنبه) در شهر امان پایتخت اردن پیگیری شد و چهار نماینده بوکس کشورمان به روی رینگ رفتند.

در وزن 75 کیلوگرم، سیدشاهین موسوی پس از فزونی مقابل بوکسور ژاپنی و شکست شب گذشته مقابل بوکسور چینی، در جدول شانس مجدد با کاخرامونوف از ازبکستان مبارزه کرد و با ارائه نمایشی دیدنی مقابل حریف خود به فزونی دست یافت.

شاهین موسوی راند یک را به راحتی گرفت، اما در راند دوم مغلوب حریف خود شد و در راند سوم با فزونی مقابل بوکسور ازبک، پیروزی در این ملاقات را به نام خود ثبت کرد. موسوی برای کسب سهمیه المپیک روز چهارشنبه به مصاف بوکسوری از مغولستان خواهد رفت.

اما در وزن 57 کیلوگرم، دانیال شه بخش که پیش از این مقابل حریفانی از چین تایپه و پاپوآ گینه نو با ارائه مبارزاتی تماشایی به پیروزی رسیده بود، مقابل تیمرژانوف از قزاقستان بازنده شد. بوکسور وزن 57 کیلوگرم کشورمان روز چهارشنبه در جدول شانس مجدد مقابل بوکسوری از هنگ کنگ قرار می گیرد.

همچنین در وزن 52 کیلوگرم، امید احمدی صفا که پیش از این برابر نماینده عراق به پیروزی رسیده بود، برابر زویروف، قهرمان المپیک و دنیا از ازبکستان شکست خورد. امید با این شکست به جدول شانس مجدد رفت و باید روز چهارشنبه با بوکسور استرالیایی برای کسب سهمیه المپیک مبارزه کند.

خاتمه در وزن 63 کیلوگرم، اشکان رضایی بوکسور جوان کشورمان که در مرحله قبلی برابر ملی پوشی از کره جنوبی به برد دست یافته بود با سافیولین ذکار از قزاقستان روی رینگ رفت و در نهایت با رأی داوران بازنده شد.

اشکان رضایی هم با این شکست راهی جدول شانس مجدد شد و باید روز چهارشنبه با بوکسور تاجیکستانی که سید دوی جدول وزن 63 کیلوگرم است، مبارزه کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بوکس گزینشی المپیک، فزونی موسوی و شکست رضایی، شه بخش و احمدی صفا، بوکسورهای ایران چهارشنبه برای المپیکی شدن می جنگند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوکس گزینشی المپیک، فزونی موسوی و شکست رضایی، شه بخش و احمدی صفا، بوکسورهای ایران چهارشنبه برای المپیکی شدن می جنگند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید