تغییر در برنامه های تیم ملی والیبال، الکنو تصمیم می گیرد

به گزارش وبلاگ موش کور، پس از تأخیر دو هفته ای رقابت های لیگ ملت های والیبال و برگزاری این رویداد در خردادماه امسال، برنامه اردوهای تیم ملی والیبال دستخوش تغییرات شد. ابتدا قرار بود الکنو سرمربی تیم ملی والیبال در تاریخ 22 فروردین ماه در ایران حاضر گردد و پس از برگزاری یک مرحله اردو، تیم ملی راهی روسیه گردد تا پس از برگزاری اردوی 10 روزه در کازان سپس از آنجا راهی رقابت های لیگ ملت ها گردد.

تغییر در برنامه های تیم ملی والیبال، الکنو تصمیم می گیرد

میلاد تقوی دبیرکل فدراسیون والیبال در تبادل نظر با وبلاگ موش کور درباره تغییر در برنامه های اردوی تیم ملی والیبال گفت: ابتدا قرار بر این بود پس از برگزاری اردوی 10 روزه در کازان، تیم ملی از همان جا راهی رقابت های لیگ ملت ها گردد اما با توجه به اینکه رقابت های لیگ ملت ها دو هفته به تعویق افتاد و این مسابقات خردادماه برگزار می گردد، اگر بخواهیم در همان تاریخ تیم ملی را راهی کازان کنیم باید مجدد به ایران بازگردیم و سپس راهی ایتالیا شویم.

وی تأکید کرد: به همین دلیل قرار بر این است که پس از حضور الکنو (22 فروردین ماه) در ایران درباره برگزاری یا عدم برگزاری اردو در کازان روسیه تصمیم گیری گردد و شاید این اردو به تأخیر بیفتد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تغییر در برنامه های تیم ملی والیبال، الکنو تصمیم می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر در برنامه های تیم ملی والیبال، الکنو تصمیم می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید