کوشش مدیربرنامه های استراماچونی برای حل اختلافات با استقلال

به گزارش وبلاگ موش کور، به دنبال بروز بعضی اختلافات میان سرمربی استقلال و مدیران این باشگاه، مدیربرنامه های این مرد ایتالیایی درصدد برطرف این اختلافات برآمده است.

کوشش مدیربرنامه های استراماچونی برای حل اختلافات با استقلال

به گزارش وبلاگ موش کور، پس از آن که جان لوکا دی مارتزیو، خبرنگار معروف ایتالیایی و کارشناس جابجایی شبکه اسکای اسپورت ایتالیا از احتمال استعفای آندره آ استراماچونی از مربیگری تیم فوتبال استقلال اطلاع داد، چند باشگاه خبری دیگر در ایتالیا نیز با تأیید این خبر، جزئیات بیشتری در خصوص این ماجرا منتشر نموده اند.

به گزارش پایگاه خبری توتومرکاتوی ایتالیا استراماچونی به دلیل وجود عدم تفاهم با مسئولان باشگاه، به خداحافظی از آبی پوشان تهران فکر می نماید و انتظار می رود که او پس از مهلت 48 ساعته ای که از این باشگاه برای فکر کردن به آینده اش درخواست نموده، در نتیجه محقق نشدن وعده های مدیران باشگاه، راهش را از استقلال جدا کند.

در همین حال این پایگاه خبری ایتالیایی مدعی شده است که فدریکو پاستورلو، مدیر برنامه های استراماچونی با طرفین تماس هایی برقرار نموده است که راه حلی برای برطرف اختلافات موجود میان آنها پیدا کند.

در حالی که در اکثر خبرها عمل نکردن باشگاه استقلال به وعده هایش در خصوص خرید بازیکنان مد نظر استراماچونی، دلیل فکر کردن سرمربی سابق اینتر به جدایی از آبی های تهران یاد شده است، سایت اینترنیوز ایتالیا مدعی شده است دلیل اصلی تمایل استراماچونی برای خداحافظی استعفای علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال بوده که ماجرای عدم قرارداد با میلیچ به خاطر مسائل روادیدش هم مزید بر علت شده که او بیش از پیش به بازگشت به ایتالیا فکر کند.

در همین حال در فضای مجازی تصویری از یک پست در صفحه شخصی همسر سرمربی استقلال در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که در آن او با بازنشر پیغام دی مارتزیو، نوشته است که استراماچونی به زودی استقلال را ترک می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کوشش مدیربرنامه های استراماچونی برای حل اختلافات با استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش مدیربرنامه های استراماچونی برای حل اختلافات با استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید