خبرنگاران ترددها در چهارحال و بختیاری فرایند کاهشی به خود گرفت

به گزارش وبلاگ موش کور، شهرکرد- خبرنگاران- سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: ترددهای ورودی به استان در دومین روز فرودین با کاهش 75 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته روبرو شده است.

خبرنگاران ترددها در چهارحال و بختیاری فرایند کاهشی به خود گرفت

شهرام ندیمی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ موش کور اضافه کرد: کنترل ها و غربالگری های مبادی ورودی استان در مورد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، سبب شده تا ترددها در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش چشمگیری داشته باشد.

وی پیش بینی کرد، این ترددها در روزهای آینده نیز از کاهش بیشتری برخوردار گردد چرا که ترددهای ورودی به استان در 28 اسفند 64.8 درصد کاهش، در 29 اسفند 69.3 درصد کاهش و در یکم فروردین با کاهش 74 درصدی روبرو بود.

ندیمی، بیشترین کاهش ترددها را در محور بروجن به شهرضا اصفهان گفت و گفت: در حدود 90 درصد ترددها در این راستا کاهش یافته است.

سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری همچنین کاهش تردد در محور بروجن به لردگان که از محورهای مهم و ترانزیتی استان به شمار می رود را 65 درصد گزارش کرد و اضافه کرد: پرترددترین محور استان شهرکرد به فارسان است که با این وجود 50 درصد ترددهای این راستا نیز در روزهای اخیر کاهش یافته است.

به گزارش وبلاگ موش کور، چهارمحال و بختیاری 3 هزار و 732 کیلومتر راه دارد که 259 کیلومتر بزرگراه، 761 کیلومتر راه اصلی، 291 کیلومتر راه فرعی و 2 هزار و 369 کیلومتر راه روستایی است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ترددها در چهارحال و بختیاری فرایند کاهشی به خود گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ترددها در چهارحال و بختیاری فرایند کاهشی به خود گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید