دانشگاه علم و صنعت به پژوهشگران وام های بلاعوض می دهد ، محدودیتی برای ارائه گرنت وجود ندارد

به گزارش وبلاگ موش کور، معاون پژوهشی دانشگاه علم و صنعت گفت: دانشگاه علم و صنعت در جهت حمایت از فعالیت های پژوهشی به اساتید وام های بلاعوض می دهد.

دانشگاه علم و صنعت به پژوهشگران وام های بلاعوض می دهد ، محدودیتی برای ارائه گرنت وجود ندارد

تورج محمدی، معاون پژوهشی دانشگاه علم و صنعت در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه وبلاگ موش کور، درباره آئین نامه واحد های پژوهشی دانشگاه علم و صنعت گفت: خوشبختانه این آیین نامه با 14 نوع واحد پژوهشی که از واحد های کوچک انفرادی و بزرگ گروهی تشکیل شده اند به تصویب هیئت امنای دانشگاه علم وصنعت رسید.

محمدی با بیان اینکه ان شاء الله بتوانیم در زیست بوم دانشگاه علم و صنعت مجموعه این واحد ها را با توجه به احتیاج دانشگاه پیاده سازی کنیم، توضیح داد: دانشگاه علم و صنعت در جهت تشویق اساتید برای انجام فعالیت های پژوهشی گرنت ارائه می دهد. در کنار حمایت های دانشگاه، صندوق پژوهش و فناوری نیز از فعالیت های پژوهشی دانشجویان و اساتید حمایت خواهد نمود. البته نحوه حمایت این صندوق متفاوت از دانشگاه است.

معاون پژوهشی دانشگاه علم و صنعت با بیان اینکه محدودیتی برای ارائه گرنت به پژوهشگران وجود ندارد، اعلام نمود: دانشگاه علم و صنعت متناسب با آئین نامه گرنت که مربوط به عملکرد سالانه اساتید همچون فعالیت های صنعتی، کار های فناورانه، تعاملات بین المللی و داشتن مقالات isi می گردد، به ارائه وام های بلاعوض می پردازد. پژوهشگران می توانند با استفاده از این حمایت ها تحقیقات پژوهشی خود را گسترش دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دانشگاه علم و صنعت به پژوهشگران وام های بلاعوض می دهد ، محدودیتی برای ارائه گرنت وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه علم و صنعت به پژوهشگران وام های بلاعوض می دهد ، محدودیتی برای ارائه گرنت وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید