داورمراعات تیم نساجی را کرد، ماشین سازی درلیگ برتر می ماند

به گزارش وبلاگ موش کور، محمد سعید اخباری درنشست خبری پس از بازی تیمش ماشین سازی تبریز برابرمیزبانش نساجی مازندران که با تساوی یک بریک انتها یافت، افزود: در شرایطی که دو تیم نیاز به پیروزی در این بازی داشتند، استرس وحساسیت برای هر دو تیم بالا بود ونمی دانم چرا داور سعی می کرد که مراعات حال تیم نساجی را بکند.

داورمراعات تیم نساجی را کرد، ماشین سازی درلیگ برتر می ماند

وی ادامه داد: معتقدم که مهرداد بایرامی بازیکن تیم نساجی به خاطر خطای شدیدی که روی بازیکن تیم ما انجام داده بود، مستحق دریافت کارت زرد دوم واخراج بود واگر این اتفاق رخ می داد، مطمئناً نتیجه جور دیگری رقم می خورد.

سرمربی تیم ماشین سازی تبریز با اشاره به اینکه بازی خوب ومحکمی را بازیکنان ما برابر نساجی به نمایش گذاشته بودند، ادامه داد: با شناختی که تیم نساجی وآنالیزی که از این تیم داشتیم، خوشبختانه طبق برنامه ودر دقایق ابتدایی بازی به گل رسیدیم و متأسفانه روی اشتباه وغفلتی که بازیکنان ما انجام دادند در دقایق خاتمهی نیمه نخست گل تساوی را دریافت کردیم.

اخباری اضافه نمود: متأسفانه نساجی چه قبل از دریافت گل و حتی بعد از گل تساوی به طور کامل سعی در انجام بازی مستقیم و ارسال توپ های بلند به محوطه جریمه تیم ما را داشت که این شرایط تا حدودی از کیفیت بازی کم کرد.

وی اضافه نمود: البته بازیکنان ما هم در نبردهای مستقیم ودفع توپ های ارسال خیلی خوب جنگندگی داشتند و اجازه پیش روی و ایجاد موقعیت به بازیکنان نساجی را ندادند.

ماشین سازی به بقا در لیگ برتر امیدوار است

سرمربی تیم ماشین سازی تبریز با بیان اینکه تیمش در بازی های اخیر فرایند روبه رشد داشته و تلاش بازیکنان این تیم نیز قابل تقدیر بوده است، گفت: بازیکنان بازی باکیفیتی را به نمایش می گذارند. به بقا در لیگ برتر امیدوار هستیم.

اخباری گفت: تیمی که تا لحظه آخر تلاش می کند، این تیم درلیگ خواهد ماند و پیروزی از هفته های آینده برای تیم ماشین سازی رقم خواهد خورد.

وی درخصوص استفاده نکردن از محمدامین رضایی دروازه بان جوان خود در چارچوب دروازه تیم ماشین سازی گفت: من مطمئن هستم که امین رضایی تا سه سال آینده یکی از دروازه بان های خوب کشور خواهد شد وبه تیم ملی نیز دعوت می شود.

اخباری اضافه نمود: اسلامی دروازه بان باتجربه تیم ماشین سازی نیز دراین بازی عملکرد خوبی داشت وبا تجربه بالا توانست بازی را خوب مدیریت وتحت کنترل داشته باشد، تیم ماشین سازی یک مجموعه تیمی هست ومتکی به بازیکن خاصی نیست.

تیم های ماشین سازی تبریز ونساجی مازندران در دیداری باقی مانده از هفته نهم رقابتهای لیگ برترفوتبال باشگاه های کشور عصرجمعه در ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر به مصاف هم رفتند که تلاش دوتیم درخاتمه با تساوی یک بریک خاتمه یافت.

درجدول رده بندی این رقابتها تا خاتمه هفته یازدهم تیم نساجی مازندران با 9 امتیاز و ماشین سازی تبریز با 4 امتیاز به ترتیب در رده های چهارده وشانزدهم جدول رده بندی مسابقات قرار دارند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "داورمراعات تیم نساجی را کرد، ماشین سازی درلیگ برتر می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورمراعات تیم نساجی را کرد، ماشین سازی درلیگ برتر می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید