چشمی: گل بچگانه ای خوردیم، نظری می خواهد دیده گردد

به گزارش وبلاگ موش کور، مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: مقابل سپاهان بعد از دریافت گل فشار زیادی روی دروازه حریف آوردیم و کل بازی در اختیارمان بود اما گل بچگانه ای خوردیم.

چشمی: گل بچگانه ای خوردیم، نظری می خواهد دیده گردد

به گزارش وبلاگ موش کور از اصفهان، روزبه چشمی بعد از تساوی2 بر 2 استقلال مقابل سپاهان در جمع وبلاگ موش کور گفت: حق مان 3 امتیاز بود که متاسفانه به آن نرسیدیم. بعد از دریافت گل این ما بودیم که حریف را کاملا تحت فشار قرار دادیم و کل بازی در اختیارمان بود. دو گل هم به سپاهان زدیم و در دقایق انتهای بازی یک گل بد خوردیم. این بازی مساوی شد و ما نتوانستیم به صدر جدول برویم اما انشالله در انتها فصل اتفاقات خوبی رخ خواهد داد.

وی درباره اینکه چرا تیمش در دقایق انتهای گل می خورد؟ مطرح نمود: این هم از بدشانس های ما است. واقعا اشتباهات بچگانه ای در دقایق انتهای داشتیم که منجر به گل شد که البته آن هم به خاطر فشار بالای بازی بود.

چشمی در واکنش به اظهازنظر یکی از وبلاگ موش کور مبنی بر اینکه عارف غلامی در دقایق انتهای بازی به جای تمرکز روی کارش به فکر تحریک تماشاگران بود، گفت: عارف بازیکن کم تجربه ای نیست و فکر می کنم او تحت تاثیر جو بازی قرار گرفته بود. عارف بازیکن تیم امید است و نمی گردد گفت او بازی کم تجربه ای است. در کل او در این بازی حساس عملکرد خوبی داشت.

مدافع استقلال در پاسخ به اظهارات محمدمهدی نظری بازیکن نساجی مبنی بر اینکه موقع حضور این بازیکن در استقلال، امثال چشمی در کوچه فوتبال بازی می کردند، گفت: این بازیکن بزرگتر از من است و اگر چیزی گفته ام که او ناراحت شده عذرخواهی می کنم اما فکر می کنم این بازیکن به دنبال این است که با مطرح کردن این صحبت ها بیشتر در رسانه ها دیده گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "چشمی: گل بچگانه ای خوردیم، نظری می خواهد دیده گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چشمی: گل بچگانه ای خوردیم، نظری می خواهد دیده گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید