کرایه های حمل و نقل عمومی از امروز در تهران گران شد

به گزارش وبلاگ موش کور، افزایش نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی در پایتخت بر اساس مصوبه شورای شهر از امروز اول اردیبهشت اجرایی شد.

کرایه های حمل و نقل عمومی از امروز در تهران گران شد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ موش کور، افزایش نرخ کرایه های مترو تاکسی و اتوبوس در ماه های پایانی سال 99 در صحن شورای شهر به تصویب اعضای شورا رسید و پس از آن جهت تعیین و فرمانداری ارسال شد و فرمانداری نیز این موضوع را تایید و افزایش نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی برای سال 1400 کلید خورد.

از امروز اول اردیبهشت سال1400 نرخ بلیت اتوبوس به طور متوسط 25 تا 35 درصد بسته به مسافت خط و افزایش نرخ کرایه های تاکسی نیز متوسط 35 درصد است، افزایش یافت و بر اساس اعلام شهرداری تهران برچسب گذاری های مربوط به نرخ کرایه های تاکسی و اتوبوس انجام گرفته است.

میانگین چهار نوع بلیت متروی تهران و حومه نیز 25 درصد افزایش داشته به طوری که قیمت بلیت مترو برای بلیت تک سفره داخل شهری 2000 تومان، تک سفره حومه 2300 تومان، تک سفره فرودگاه امام خمینی (ره) 10000 تومان و تک سفره هشتگرد 6000 تومان تعیین شده است.

البته افرادی که از خطوط حومه ای استفاده می کنند باید در ایستگاه مبدا بلیت تک سفره مخصوص حومه، هشتگرد و فرودگاه امام خمینی (ره) را تهیه کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کرایه های حمل و نقل عمومی از امروز در تهران گران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرایه های حمل و نقل عمومی از امروز در تهران گران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید