اخبار اقتصادی

تحریم مثل کرونا آدم می کشد

دولت آمریکا نیز در خصوص اثر نداشتن تحریم ها بر تأمین دارو و تجهیزات پزشکی در ایران و سایر کشورهای تحریم شده ریاکارانه دروغ می گوید. گزارش باشله نشان می دهد سازمان های حقوق بشری نیز تأثیر تحریم ها بر جان عموم شهروندان و کادرهای درمان در ایران را تأیید...

2 خرداد 1399

تسهیلات 18گانه گمرک برای فعالان مجاز مالی

گمرک جمهوری اسلامی ایران در راستای سیاست های دولت برای حمایت از فراوری و صادرات تسهیلات 18گانه را ابلاغ کرد.

26 اردیبهشت 1399

کمیسیون های مجلس باید با پژوهشگاه های عظیم ارتباط داشته باشند

یک فعال سیاسی با بیان اینکه کمیسیون های مجلس باید با پژوهشگاه های عظیم ارتباط داشته باشند، گفت: اگر مجلس بتواند حلقه میانی مدیران و کارشناسان را وارد مناسبات قانون نویسی خود کند، حتماً بهترین قوانین را خواهد نوشت.

19 اردیبهشت 1399

توئیت ظریف در سالروز ملی شدن صنعت نفت

همزمان با سالروز ملی شدن صنعت نفت ایران وزیر امور خارجه کشورمان توئیتی را منتشر کرد.

19 اردیبهشت 1399

استقبال دولت السراج از فراخوان بین المللی برای توقف درگیری ها

دولت توافق ملی لیبی گفت، از فراخوان بین المللی برای توقف درگیری ها در این کشور به منظور مبارزه با کرونا ویروس استقبال می کند.

18 اردیبهشت 1399

خبرنگاران اتحادیه اروپا مرزهای خود را برای 30 روز می بندد

تهران- خبرنگاران- سران اتحادیه اروپا توافق کردند که برای پیشگیری از شیوع کرونا در اروپا، مرزهای این اتحادیه را به مدت 30 روز بر روی کشورهای خارجی ببندند.

17 اردیبهشت 1399

ادارات تعطیل و قرنطینه اجباری در تهران اجرا گردد ، شرایط کرونا در تهران خطرناک است

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به شرایط بحرانی شهرها و استان های مختلف در پی تشدید شیوع ویروس کرونا، گفت: دولت باید از قدرت حاکمیتی استفاده و قرنطینه خانگی را اجباری کند.

11 اردیبهشت 1399

سفر ارزان به شهرهای عظیم اروپایی

سفر ارزان به اروپا، رویایی لذت بخش برای گردشگران و علاقه مندان به مسافرت در سراسر جهان است. در تجربه این ماجراجویی شیرین، همراه ما باشید.

4 اردیبهشت 1399

محدودیت های کرونا به جزیره کیش رسید

به دنبال شیوع ویروس کرونا، جزیره کیش که تا همین چند روز پیش روال معمول خود را طی می کرد نیز اقدام به ایجاد محدودیت هایی کرده است؛ تعطیلی نمازهای جمعه و جماعت، محدود شدن ساعت کار رستوران ها، تعطیلی رنت کارها و تعطیلی مقطعی ادارات و بانک های دولتی و خصوصی...

2 اردیبهشت 1399

دستور جدید رئیس جمهوری درباره حقوق پرسنل حوزه سلامت در مبارزه با کرونا

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در اجرای دستور رئیس جمهوری برای جبران خدمات کادر درمانی، پرستاران و پرسنل حوزه سلامت مبارزه با کرونا، دستورالعمل افزایش حقوق کادر درمانی را صادر کرد.

30 فروردین 1399

ویروس کرونا؛ 13 توصیه به دانش آموزان برای مقابله با کرونا

دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش وپرورش توصیه هایی را برای مراقبت از دانش آموزان در برابر ویروس کرونا ارائه کرد.

19 فروردین 1399

اقامت نوروزی در هتل چقدر خرج برمی دارد؟ ، هزینه اقامت در هتل؛ از 100 هزار تومان تا یک میلیون و 500 هزار تومان

هزینه اقامت در هتل به عوامل زیادی بستگی دارد که مهم ترین آن درجه هتل است. اقامت در هتل می تواند برای شما از 100 هزار تومان تا یک میلیون و 500 هزار تومان خرج بردارد. نکات متعددی در معین قیمت موثر است که با هم آنها را آنالیز می کنیم.

7 فروردین 1399

افزایش 10 هزار واحدی شاخص کل بورس اوراق بهادار قزوین

خبرنگاران/قزوین شاخص کل بورس اوراق بهادار امروز با افزایش 10 هزار و 516 واحدی نسبت به روز گذشته به عدد 409 هزار و 962 واحد رسید.

15 اسفند 1398

اختلاف آمریکا با انگلیس و فرانسه در مذاکرات وین، کوشش کری برای ایجاد جبهه واحد

خبرنگاران: مقامات نزدیک به مذاکرات هسته ای بین ایران و گروه 1+5 می گویند وزیر خارجه آمریکا به دنبال آن است تا قبل از پیوستن به مذاکرات هسته ای ایران و گروه 1+5 در شهر وین، متحدان کشورش را راضی کند.

2 اسفند 1398

کارشناسان علل حادثه تالار عروسی سقز را بررسی می کنند

دادستان عمومی و انقلاب سقز گفت: سه کارشناس فنی معتمد دادگستری در حال بررسی علل بروز حادثه در تالار عروسی این شهرستان هستند که منجر به مرگ تعدادی از مهمانان شرکت کننده در مراسم عروسی شد.

29 بهمن 1398

10 هزار فرصت شغلی در شهرستان خمین ایجاد می گردد

خبرنگاران: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: احداث و بهره برداری از مجتمع صنعتی خمین توسط چین سبب ایجاد اشتغال مستقیم برای 10 هزار نفر می گردد.

28 بهمن 1398

عباس عبدی: ادامه وضع موجود اوضاع را بدتر می کند ، صداها در حال تبدیل به فریاد هستند

عباس عبدی در یادداشتی از بی توجهی مدیران و مسئولان کشور به صداهای مردم انتقاد کرد.

21 بهمن 1398

جهت ادامه تحصیل دانش آموزان روستای گندم بر هموار شد

خبرنگاران/خراسان رضوی دانش آموزان روستای محروم گندم بر از توابع بخش مرکزی کاشمر که تا به امروز به دلیل مسائل اقتصادی و جهت ناهموار جاده از کلاس ششم به بعد امکان آمدن به شهر را نداشته و مجبور به ترک تحصیل می شدند با تدابیر اندیشیده شده از سال آینده می ...

16 بهمن 1398

پیشنهاد بنزینی یک نماینده؛ برای رصد درآمدها صندوق تشکیل شود

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از تهیه طرحی خبر داد که بر اساس آن قرار است صندوقی به منظور واریز درآمد های حاصل از اجرای طرح مدیریت مصرف بنزین تشکیل شود.

13 بهمن 1398

پایان نامه مرگ؛ موضوعی که به آن پرداخته نمی گردد

خبر خودکشی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز این روز ها دست به دست می چرخد و باعث ایجاد ترس و اضطراب در دل خانواده های دانشجویان شده است.

10 بهمن 1398
تعداد: (108)