موسیقی

سفر ارزان به شهرهای عظیم اروپایی

سفر ارزان به اروپا، رویایی لذت بخش برای گردشگران و علاقه مندان به مسافرت در سراسر جهان است. در تجربه این ماجراجویی شیرین، همراه ما باشید.

4 اردیبهشت 1399

چرا به موسیقی غمگین علاقه مندید؟ چرا نیستید؟

اخیرا تحقیقی اجرا شده که نشان می دهد چرا موسیقی غمگین روزبه روز محبوب تر می شود و اصلا چرا مردم به موسیقی غمگین گوش می دهند. در مغز و بدن ما هنگام شنیدن این نوع موسیقی چه اتفاقی می افتد؟

24 بهمن 1398

یکشنبه بازار چیانگ مای، خریدی ارزان و آسان

یکشنبه بازار، بازار محلی چیانگ مای نمی گردد به تایلند رفت و سری به بازارهای خیابانی آن نزد، بازارهایی که به چنان شهرت و محبوبیتی رسیده اند که سر زدن به آن ها از بایدهای سفر به تایلند شده است. در چیانگ مای آخر هفته ها بازاری برپا می گردد که هر چه در آن است،...

20 آبان 1398

نگاهی به FreeBuds هوآوی که گامی رو به جلو در ایرفون های بی سیم برداشته است

در نمایشگاه ایفا 2019 محصولی از سوی هوآوی معرفی گردید که می تواند افقی نو در ساخت هدفون های بی سیم باشد؛ FreeBuds 3 هدفونی با مشخصات جذاب و مجهز به سیستم حذف نویز فعال است که می تواند انتخاب بعدی افرادی باشد که منتظر عرضه یک هدفون همه چیز تمام بودند.

20 مهر 1398

بازدید پادشاه و رئیس مجلس اسپانیا و دبیرکل سازمان جهانی گردشگری از غرفه ایران

سی و نهمین نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا، با حضور پادشاه و رئیس مجلس اسپانیا، دبیرکل سازمان جهانی گردشگری، وزرای گردشگری و نمایندگانی از کشورهای مختلف، در مادرید به طور رسمی افتتاح شد .

30 شهریور 1398

11 خودروی برقی قدرتمند که می توان خرید؛ از استون مارتین جیمز باند تا رودستر ایلان ماسک

بازار خودروهای برقی تقریبا به بلوغ رسیده و همین امر موجب شده است تا به محبوبیتی دست یابد که نه تنها توجه افراد عادی را به خود جلب نماید، بلکه خودرو سازان سنتی را نیز برای فراوری خودروی برقی وسوسه کند.

22 شهریور 1398

استقبال از مسافران نوروزی با برگزاری برنامه های آیینی و سنتی

مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کوثر گفت: با برگزاری برنامه های آیینی و سنتی به استقبال مسافران نوروزی خواهیم رفت.

21 شهریور 1398

معرفی شهر بیلبائو در اسپانیا

شاید خیلی از شما کسانی که دارید این مطلب را می خوانید، ندانید که شهر بیلیائو که در اسپانیا قرار گرفته، چیزی فراتر از تیم فوتبال باشگاهی معروف اسپانیایی به نام اتلتیک بیلبائو است و بر خلاف سبک فوتبال تکنیکی و جنگده اش، شهری است که پر شده از موزه ها و آثار...

2 شهریور 1398

نمایشگاه هنرهای تجسمی مرند افتتاح شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند، در مصاحبه با خبرنگاران، با تشریح برگزاری جشنواره هنرهای تجسمی شهرستان مرند ابراز داشت: چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی شهرستان با حضو 60 اثر در 2 موضوع آزاد و ویژه امیدها و آرزوها در دو بخش رقابت حضوری و ارسال...

25 خرداد 1398

تنیده در صدا را در تالار رودکی بشنوید، انجام یک کار سخت

رضا علی آبادی نوازنده تنبور درباره جدیدترین فعالیت کنسرت تنیده در صدا به خبرنگاران گفت: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته ساعت 20 روز آدینه سوم اسفند کنسرت موسیقی بی کلام تنیده در صدا با سه نوازی عود، تنبور و سازهای کوبه ای در تالار رودکی تهران برگزار می...

24 خرداد 1398