اخبار مجلس

باور به بحران در کشور وجود ندارد، معطلی 30 ماهه لایحه مدیریت بحران

به گزارش خبرنگاران، اسماعیل نجار یکشنبه شب در جلسه ستاد بحران استان کرمان گفت: نوسازی های سال گذشته باعث شد زمین لرزه 6.1 ریشتری هجدک راور تلفات جانی نداشته باشد ضمن اینکه شاهد کمترین خسارت اقتصادی هستیم.

16 آذر 1398

سفیر جدید آفریقای جنوبی در تهران با رئیس مجلس دیدار کرد ، لاریجانی: کمیسیون مشترک مالی، آغازی بر توسعه روابط تجاری ایران و آفریقای جنوبی

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر افزایش روابط سیاسی و پارلمانی، گفت: روابط سیاسی و پارلمانی باید زمینه ساز گسترش روابط مالی باشد.

14 آذر 1398

افزایش نرخ جو در برابر گندم ، زنگ خطر برای فراوری گندم به صدا در آمد

ایمانی گفت: نرخ کنونی جو در مقایسه با گندم بسیار بالاتر است که این امر در تاریخ کشور بی سابقه بوده و همیشه زنگ خطری برای فراوری این محصول استراتژیک محسوب می گردد.

11 مهر 1398

لاریجانی: بانک ها نباید یقه ضامن وام گیرنده را بگیرند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بانک ها به جای آنکه بدهی وام گیرنده را از وثیقه برداشت نمایند، به سراغ ضامن می روند و یقه وی را می گیرند که این سیستم غلط است.

7 مهر 1398

بازدید پادشاه و رئیس مجلس اسپانیا و دبیرکل سازمان جهانی گردشگری از غرفه ایران

سی و نهمین نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا، با حضور پادشاه و رئیس مجلس اسپانیا، دبیرکل سازمان جهانی گردشگری، وزرای گردشگری و نمایندگانی از کشورهای مختلف، در مادرید به طور رسمی افتتاح شد .

30 شهریور 1398

استقبال از مسافران نوروزی با برگزاری برنامه های آیینی و سنتی

مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کوثر گفت: با برگزاری برنامه های آیینی و سنتی به استقبال مسافران نوروزی خواهیم رفت.

21 شهریور 1398