اخبار مجلس

کرونا یک میلیون نفر را در ایالت کالیفرنیا بیکار کرد

فرماندار ایالت کالیفرنیا گفت شیوع ویروس کرونا باعث شده تا یک میلیون نفر در عرض دو هفته در این ایالت بیکار شوند.

24 اردیبهشت 1399

استقبال دولت السراج از فراخوان بین المللی برای توقف درگیری ها

دولت توافق ملی لیبی گفت، از فراخوان بین المللی برای توقف درگیری ها در این کشور به منظور مبارزه با کرونا ویروس استقبال می کند.

18 اردیبهشت 1399

تعطیلی تمامی برنامه های گردشگری در منطقه آزاد ارس

مدیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد ارس گفت: انجمن های میراث تاریخی فرهنگی هتل داران راهنمایان گردشگری و توسعه گردشگری ارس جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا متحد شدند تا اطلاع ثانوی هیچ فعالیت گردشگری نداشته باشند.

13 اردیبهشت 1399

خبرنگاران کنترل مسیرهای ورودی به کهگیلویه و بویراحمد تشدید گردد

یاسوج- خبرنگاران- استاندار کهگیلویه وبویراحمد بر ضرورت تشدید کنترل تمامی مسیرهای ورودی و جاده های اصلی به استان و همچنین نظارت دقیق و مستمر در این زمینه برای جلوگیری از ورود مسافران و گردشگران تاکید نمود.

6 اردیبهشت 1399

اتحادیه عرب نیز به مخالفان اعزام نیرو از ترکیه به لیبی پیوست

اتحادیه عرب تصویب لایحه اعزام نیرو به لیبی را شدیداً محکوم کرد و گفت که این اقدام، تنش ها را بیشتر خواهد کرد.

5 اسفند 1398

بایدن: سیاست خارجه ترامپ خاورمیانه را بی ثبات تر می کند

جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری امریکا در سال 2020 با انتقاد از تلاش های ترامپ برای قهرمان بازی پس از حذف سرکرده داعش گفت: سیاست خارجه وی موجب بی ثباتی بیشتر در خاورمیانه می شود.

27 آذر 1398

باور به بحران در کشور وجود ندارد، معطلی 30 ماهه لایحه مدیریت بحران

به گزارش خبرنگاران، اسماعیل نجار یکشنبه شب در جلسه ستاد بحران استان کرمان گفت: نوسازی های سال گذشته باعث شد زمین لرزه 6.1 ریشتری هجدک راور تلفات جانی نداشته باشد ضمن اینکه شاهد کمترین خسارت اقتصادی هستیم.

16 آذر 1398

سفیر جدید آفریقای جنوبی در تهران با رئیس مجلس دیدار کرد ، لاریجانی: کمیسیون مشترک مالی، آغازی بر توسعه روابط تجاری ایران و آفریقای جنوبی

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر افزایش روابط سیاسی و پارلمانی، گفت: روابط سیاسی و پارلمانی باید زمینه ساز گسترش روابط مالی باشد.

14 آذر 1398

افزایش نرخ جو در برابر گندم ، زنگ خطر برای فراوری گندم به صدا در آمد

ایمانی گفت: نرخ کنونی جو در مقایسه با گندم بسیار بالاتر است که این امر در تاریخ کشور بی سابقه بوده و همیشه زنگ خطری برای فراوری این محصول استراتژیک محسوب می گردد.

11 مهر 1398

لاریجانی: بانک ها نباید یقه ضامن وام گیرنده را بگیرند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بانک ها به جای آنکه بدهی وام گیرنده را از وثیقه برداشت نمایند، به سراغ ضامن می روند و یقه وی را می گیرند که این سیستم غلط است.

7 مهر 1398

بازدید پادشاه و رئیس مجلس اسپانیا و دبیرکل سازمان جهانی گردشگری از غرفه ایران

سی و نهمین نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا، با حضور پادشاه و رئیس مجلس اسپانیا، دبیرکل سازمان جهانی گردشگری، وزرای گردشگری و نمایندگانی از کشورهای مختلف، در مادرید به طور رسمی افتتاح شد .

30 شهریور 1398

استقبال از مسافران نوروزی با برگزاری برنامه های آیینی و سنتی

مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کوثر گفت: با برگزاری برنامه های آیینی و سنتی به استقبال مسافران نوروزی خواهیم رفت.

21 شهریور 1398